ABOUT US

DÖRTÇELİK PVC Metal geçmişi 1993 yılında Recep ÇELİK tarafından kurulmuştur.30.01.2005 yılında şirket olarak faaliyete geçmiştir. Kurucuları Recep ÇELİK , Eyüp ÇELİK , Alpaslan ÇELİK ve Mustafa ÇELİK ' tir. Kaliteye verdiği önemle sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan DÖRTÇELİK PVC METAL tüketici odaklı çalışmaları doğrultusunda müşterilerine sunduğu satış öncesi ve sonrası hizmetle koşulsuz müşteri memnuniyetini vazgeçilmez ilke edinmiştir. ıdare yönetim anlayışı , güvenirliği , müşteri odaklı çalışma prensibi ile tedarikçilerine , müşterilerine kalıcı ve sürdürülebilir değerler katarak onlarla beraber büyümek şirketimizin felsefesi olmuştur.

Bölgenin kalkınmasında büyük hedefleri olan DÖRTÇELıK PVC METAL 20 Yılın kazandırdığı tecrübe ile önümüzdeki yıllarda da bölgenin geleceğine en iyi şekilde hizmet verecektir. Faaliyet alanları Çelik Çatı , Prefabrik Evler , Konteyner ımalatı (ofis, ev tipi) CNC Plazma Kesim , Saç Kesim büküm işçiliği muhtelif ebatlarda boru profil siyah saç ve çeşitleri satışı , hurda alımsatımı , PVC Pencere ve Kapı imalatları, alüminyum doğrama çeşitleri , Çelik kapı satışı ve montajı hizmetleri sunmaktayız.

Ayrıca metal sektöründe malzemeleri işleyerek ya da müşterilerin istenildiği standartlarda boy , ebat ve kalitelerde işlem görerek yarı mamul olarak satılması faaliyetlerini yürütmektedir. Aynı zamanda nihai ürün olarak ta kamyon kasası , traktör kasası , yem kırma – yem karma makinelerinin imalatı , çatı malzemeleri , makas malzemeleri , çelik konstrüksiyon , raylı kapı , ferforje korkuluk korkuluk , PVC pencere plastik doğramaları destek direkleri , zirai aletler aydınlatma direkleri , su ark kanal boruları , sera inşaatı boruları , gibi bir çok sektöre ürün vermektedir. Ayrıca Vinç sektörün dede Mobil Vinç Hizmeti vermektedir.